Kurzy ekonomie pro pedagogy

INEV

V INEV akademii chápou, že nyní nastala situace, kdy vám mohou přebývat finance v šablonách MŠMT, které jste neměli možnost využít a můžete o ně nyní přijít. Mají pro Vás návrh, jak tyto zdroje efektivně zužitkovat a zároveň zajistit (vzhledem k současné situaci) co nejbezpečnější školení Vašich pedagogů v oblasti ekonomie a finanční gramotnosti.

Rozhodli se pořádat celodenní kurzy z mikroekonomie, makroekonomie a finanční gramotnosti v posledních dvou týdnech v srpnu – na klíč, přímo na Vaší škole, tedy ve známém a bezpečném prostředí.
Počet osob na kurzu není limitován. Dokážou se vám přizpůsobit i výběrem tématu, přesně podle vašich potřeb a zájmů.
Jednotná cena činí 11 999,- Kč + DPH nezávisle na počtu účastníků. Celá částka lze proplatit z šablon a slouží pro pokrytí nákladů pro zajištění kurzu (MŠMT – 32850/2018-2-899).
Pokud Vaše škola není do šablon zapojena a školení byste tak museli platit přímo z rozpočtu Vaší školy, ozvěte se na info@inev.cz a oni Vám rádi pomůžou se zprostředkováním šablon pro Vaši školu.
Pro příští roky tak budete tak mít (mimo jiné) kurzy INEV akademie plně hrazeny MŠMT.
Přihlašovat na kurz se můžete ZDE

Na vaše dotazy vám rádi odpoví:
Dagmar Biersaková: 728 670 005
Klára Staníková: 605 386 913

   
Aktuality

O nás

Jsme učitelé, kteří se rozhodli přispět ke zvýšení prestiže svého oboru. Asociaci učitelů občanské výchovy a společenských věd jsme založili především proto, že nechceme být nadále pasivními diváky častých a ne vždy koncepčních změn, které se v našem oboru dějí.

Adresa

Asociace učitelů občanské výchovy a společenských věd
Gymnázium Sázavská
Sázavská 830/5
120 00 Praha 2

Archivováno
Národní knihovnou České Republiky