Back to school

Back to school

Zastoupení Evropské Komise v České republice připravilo pro studenty střední školy zajímavý program Back to school, v rámci kterého Evropská komise podporuje návštěvy svých zaměstnanců do svých bývalých škol, aby tam studentům přiblížili svou cestu z dané školy až k práci v Komisi a také prakticky ukázali konkrétní činnost orgánů EU na své každodenní pracovní agendě.

V rámci tohoto programu navštívil nedávno pan Hladík, pracovník v DG pro rozšíření a sousedskou politiku EU, své domovské pražské Gymnázium Na Pražačce. Pro velký úspěch a nadšení je ochoten se svým programem, který si sám vytvořil a při kterém si na praktickém příkladě studenti vyzkouší legislativní proces a vyjednávání v EU institucích, vystoupit i na jiných středních školách v ČR.V příloze naleznete hodnocení studentů i podklady k samotnému programu. V případě, že Vás nabídka zaujme, kontaktujte pana Hladíka na adrese Jiri.HLADIK@ec.europa.eu.

PřílohaVelikost
PDF icon Podklady k programu445.67 KB
Soubor Hodnocení studenty19.84 KB

O nás

Jsme učitelé, kteří se rozhodli přispět ke zvýšení prestiže svého oboru. Asociaci učitelů občanské výchovy a společenských věd jsme založili především proto, že nechceme být nadále pasivními diváky častých a ne vždy koncepčních změn, které se v našem oboru dějí.

Adresa

Asociace učitelů občanské výchovy a společenských věd
Gymnázium Sázavská
Sázavská 830/5
120 00 Praha 2

Archivováno
Národní knihovnou České Republiky