Asociace

Kdo jsme

Milí učitelé, učitelky, rodičové a vy všichni, kterým není lhostejné, co a jak se učí žáci ve školách,

   
Asociace

Podpořte nás

Podpořte nás na transparentní účet

Číslo účtu:
2701991926/2010

IBAN:
CZ3820100000002701991926

BIC/SWIFT:
FIOBCZPPXXX

   
Asociace

Společné stanovisko profesních a odborných organizací k revizi RVP ZV

Vzhledem k znepokojivému postupu MŠMT při revizi RVP ZV zveřejňujeme stanovisko profesních a odborných organizací. Výrazné nedostatky revize RVP ZV přiměly celou řadu významných aktérů, kteří působí na poli občanského vzdělávání, ke společnému vyjádření. Otevřený dopis, který byl dne 17. 2. zaslán na MŠMT, podepsalo celkem 13 organizací. Postupem času se ke stanovisku připojují další organizace.

   
Asociace

Otevřený dopis Občankářů Radě Českého rozhlasu

Rada Českého rozhlasu organizovala veřejnou debatu na téma: „Mediální gramotnost a mediální výchova“. Asociace učitelů občanské výchovy a společenských věd v otevřeném dopise protestuje proti výběru hostů a nekompetetním výrokům, které na této debatě zazněly.

   
Asociace

Občankáři pořádají vzdělávací kurzy

Dovolujeme si vás informovat o tom, že Asociace učitelů občanské výchovy a společenských věd, z.s. v rámci grantu VOSK - vzdělávání k sociálním a občanským pořádá letní školu a připravuje další 2 e-learningové kurzy.

   
Asociace

O nás

Jsme učitelé, kteří se rozhodli přispět ke zvýšení prestiže svého oboru. Asociaci učitelů občanské výchovy a společenských věd jsme založili především proto, že nechceme být nadále pasivními diváky častých a ne vždy koncepčních změn, které se v našem oboru dějí.

Adresa

Asociace učitelů občanské výchovy a společenských věd
Gymnázium Sázavská
Sázavská 830/5
120 00 Praha 2

Archivováno
Národní knihovnou České Republiky