Stereotýpek v nás: Interkulturním vzděláváním a prožitkem k toleranci

Stereotypek v nas: Interkulturnim vzdelavanim a prozitkem k toleranci

Multikulturní centrum Praha Vás srdečně zve do Hradce Králové na akreditovaný seminář MŠMT Stereotypek v nas: Interkulturnim vzdelavanim a prozitkem k toleranci.

Seminář se zaměřuje na praktické využití vybraných metod interkulturního vzdělávání a seznámení teoretickými východisky. Účastníci se dozvědí o různých přístupech a osvojí si metodiku projektu Stereotýpek v nás, založenou na osobnostně-sociální výchově a zážitkové pedagogice. Vyzkouší si také, jak u žáků posilovat sebereflexi a schopnost zamýšlet se nad tím, co ovlivňuje vytváření vlastních názorů, postojů a hodnot.

Seminář bude uspořádán v úterý 6. 6. 2017 od 9.30 do 16.30 v učebně 68, Adalbertinum, Československé armády 300, Hradec Králové je zdarma.

Seminář je určen pedagogům 2. stupně ZŠ, středních škol, gymnázií, studentům pedagogiky a pracovníkům v NNO. Každý účastník obdrží metodické materiály a certifikát o absolvování.

Prosím, přihlašte se do 29. května ZDE.

   
Aktuality

O nás

Jsme učitelé, kteří se rozhodli přispět ke zvýšení prestiže svého oboru. Asociaci učitelů občanské výchovy a společenských věd jsme založili především proto, že nechceme být nadále pasivními diváky častých a ne vždy koncepčních změn, které se v našem oboru dějí.

Adresa

Asociace učitelů občanské výchovy a společenských věd
Gymnázium Sázavská
Sázavská 830/5
120 00 Praha 2

Archivováno
Národní knihovnou České Republiky