Jeden svět na školách hledá aktivní SOŠ a SOU

Jeden svět na školách

Učíte na SOŠ a SOU a rádi byste obohatili svoji výuku a možná také přesvědčili ostatní kolegy, že používat filmy ve výuce se vyplatí? Přidejte se ke skupině škol, které s námi blíže spolupracují!

Jeden svět na školách je jedním ze vzdělávacích programů organizace Člověk v tísni. Již od roku 2001 přispíváme k výchově zodpovědných mladých lidí, kteří se orientují v současném světě, otevřeně a kriticky přistupují k informacím, nejsou lhostejní, chtějí ovlivňovat a také skutečně ovlivňují dění kolem sebe.

Spoluprácí s námi získáte možnost využít našeho lektora na ukázkové hodině pro vaše studenty, zúčastnit se semináře Základy práce s dokumentární filmem, využít podporu mentora při zkoušení nových metod. Vše, co po Vás budeme chtít, je sdílení zkušeností. Míra zapojení záleží čistě na Vás a Vašich možnostech a není závazná.Pro inspiraci se podívejte se na audiovizuální lekce na našem portálu.

Rádi vám řekneme víc. Kontaktujte koordinátorku projektu na tereza.gunterova@jsns.cz

   
Aktuality

O nás

Jsme učitelé, kteří se rozhodli přispět ke zvýšení prestiže svého oboru. Asociaci učitelů občanské výchovy a společenských věd jsme založili především proto, že nechceme být nadále pasivními diváky častých a ne vždy koncepčních změn, které se v našem oboru dějí.

Adresa

Asociace učitelů občanské výchovy a společenských věd
Gymnázium Sázavská
Sázavská 830/5
120 00 Praha 2

Archivováno
Národní knihovnou České Republiky