Letní škola diplomacie pro středoškoláky

Letní škola diplomacie

Katedra politologie a evropských studií Univerzity Palackého ve spolupráci s Ministerstvem zahraničních věcí ČR zve na Letní školu diplomacie pro studenty středních škol, která se uskuteční v termínu 28. 8. – 1. 9. 2017 v Olomouci, a to bez poplatků. Studenti si v případě zájmu hradí jen ubytování a stravu.

Letní škola je určena středoškolským studentům ve věku 16 – 19 let. Podtitul letošního prvního ročníku zní „Česko a současné světové výzvy“. Jeho cílem je zvýšit povědomí o mezinárodně-politickém dění a roli ČR v mezinárodním kontextu mezi studenty z vyšších ročníků středních škol, kteří během jednoho týdne absolvují odborné přednášky, workshopy a semináře v oblasti diplomacie a mezinárodní politiky. Věříme, že šíře témat a kvalita přednášejících expertů zaujme i některé z Vašich studentů, kteří se zajímají o tuto problematiku.

Letní škola diplomacie je bez poplatků, studenti si v případě zájmu hradí jen ubytování a stravu. Každý z účastníků následně obdrží certifikát o absolvování.

Více informací a odkaz na elektronickou přihlášku naleznete rovněž na www.kpes.upol.cz a www.facebook.com/skoladiplomacie.

PřílohaVelikost
PDF icon Plakát976.15 KB
PDF icon Pozvánka466.12 KB

O nás

Jsme učitelé, kteří se rozhodli přispět ke zvýšení prestiže svého oboru. Asociaci učitelů občanské výchovy a společenských věd jsme založili především proto, že nechceme být nadále pasivními diváky častých a ne vždy koncepčních změn, které se v našem oboru dějí.

Adresa

Asociace učitelů občanské výchovy a společenských věd
Gymnázium Sázavská
Sázavská 830/5
120 00 Praha 2

Archivováno
Národní knihovnou České Republiky