Multimediální den 2016

Multimediální den 2016

Je žurnalistika mrtvá? Nebo nyní naopak zažíváme její zlatý věk? Nahlédněte do mediálního světa a přijďte se dozvědět více na celodenní sérii debat, besed, seminářů a workshopů, které se uskuteční v pátek 2. prosince na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně.

V pátek 2. prosince od 9:00 proběhne na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně Multimediální den 2016.

V nabídce máme řadu panelových diskuzí s předními českými a slovenskými novináři (Marek Wollner z České televize, Jakub Unger ze Seznam Zpráv, Pavla Holcová z Českého investigativního centra, Robert Malecký z Hlídacího psa, Daniel Anýž z Newsweeku, Matúš Kostolný z Denníku N a další). V diskuzi o roli médií v amerických prezidentských volbách bude přítomen také prof. Stephen Doig, držitel Pulitzerovy ceny.

Pro studenty středních škol máme bohatou nabídku workshopů a pro učitele ZSV, mediální výchovy, ale i českého jazyka či dějepisu, je připravený seminář na téma Dehumanizace v médiích.

V atriu FSS bude celý den probíhat mediální jarmark, během něhož si budete moct vyzkoušet práci redaktorů České televize, Českého rozhlasu, MF Dnes, Deníku či Newsweeku. Živě přímo z atria budou vysílat také Seznam Zprávy s Jindřichem Šídlem.

V příloze naleznete plakát s programem. Podrobnější informace přibližující jednotlivé workshopy a další body programu naleznete na webu katedry a na Facebooku.

Reportáž z loňského ročníku můžeze zhlédnout ZDE.

Budeme se na Vás těšit 2. prosince!

PřílohaVelikost
PDF icon Multimediální den - program671.07 KB

O nás

Jsme učitelé, kteří se rozhodli přispět ke zvýšení prestiže svého oboru. Asociaci učitelů občanské výchovy a společenských věd jsme založili především proto, že nechceme být nadále pasivními diváky častých a ne vždy koncepčních změn, které se v našem oboru dějí.

Adresa

Asociace učitelů občanské výchovy a společenských věd
Gymnázium Sázavská
Sázavská 830/5
120 00 Praha 2

Archivováno
Národní knihovnou České Republiky