Příští stanice svět

I letos informuje o možnostech mezinárodních výjezdů a kvůli blížícím se volbám do Evropského parlamentu i o tomto tématu, a to ve formě besed a workshopů. Pro vyučující občanské výchovy a ZSV (a jejich žactvo) by byl přínosný zejména workshop Volím si Evropu. Více o samotném workshopu i celém programu najdete na webu prististanicesvet.cz.

Kdy: 6. 6. 2024

Kde: Dům zahraniční spolupráce, Na Poříčí 4, 110 00 Praha 1

Pro koho: Především mladé lidé ve věku 17–25 let, střední, odborné a vysoké školy, vyučující a pracující s mládeží. Ale rádi uvítáme kohokoli se zájmem o mezinárodní vzdělávání. Přijďte se přesvědčit, že do mezinárodního dění a programů se může zapojit opravdu každý.

Celá akce, včetně všech doprovodných aktivit a drobného občerstvení, je zdarma. V případě vašeho zájmu o účast na besedách či workshopech, doporučujeme pojistit si svou účast jednoduchou online registrací, a to zejména velkým skupinám.

https://dzs.attendu.com/event/7465755c033563f3e15a0ad8/?p=65a65c259f5edc...

 

Těšíme se na případné setkání v Příští stanici svět.

Za tým Domu zahraniční spolupráce

Kristýna Veitová

Kontakt: Mob.: (+420) 778 969 291, E-mail: kristyna.veitova@dzs.cz


O nás

Jsme učitelé, kteří se rozhodli přispět ke zvýšení prestiže svého oboru. Asociaci učitelů občanské výchovy a společenských věd jsme založili především proto, že nechceme být nadále pasivními diváky častých a ne vždy koncepčních změn, které se v našem oboru dějí.

Adresa

Asociace učitelů občanské výchovy a společenských věd
Gymnázium Sázavská
Sázavská 830/5
120 00 Praha 2

Archivováno
Národní knihovnou České Republiky