Různé pohledy na autismus

Autismus

Srdečně zveme pedagogy, asistenty pedagogů a jejich žáky z Prahy a okolí na promítání filmů s různými pohledy na autismus a následnou debatu s iniciátory a tvůrci filmů. Promítání proběhne 3. dubna v kině Světozor.

Od 9:00 můžete s žáky zhlédnout filmy Můj tajný les a Autismus jako dar a pohovořit s režisérkou Niinou Brandt a Josefem Dvořákem, který vytvořil dokument Autismus jako dar, a třeba i s dobrovlníky.
Od 11.00 budeme promítat snímky Děti úplňku a Autismus jako dar a hostem debaty bude Petr Třešňák, iniciátor vzniku filmu Děti úplňku a zakladatel spolku Naděje pro děti úplňku.

Synopse filmů jsou k dispozici v pozvánce v příloze anebo na www.auttalk.cz
Místa si můžete rezervovat již nyní https://goo.gl/forms/0hTJnRIWrXcly9482
Promítání probíhá v rámci Atypické kampaně, jejímž cílem je přiblížit svět autistů jako inspiraci a příležitost k zamyšlení se nad „normálním“ fungováním naší společnosti i jednotlivců. Chceme přispět k tomu, aby autisté i jejich rodiče byli přijímáni s větším pochopením, a ideálně pro ně získat i dobroovlné pomocníky.

Případné dotazy s radostí zodpovíme na info@auttalk.cz.

Těšíme se na vás v kině.

Karolína Puttová
Nadační Fond AutTalk Kateřiny Sokolové
Korunní 2569/108H, 101 00 Praha 10
Tel. +420 603711170
Email karolina.puttova@auttalk.cz
www.auttalk.cz

PřílohaVelikost
PDF icon Pozvánka176.65 KB
   
Aktuality

O nás

Jsme učitelé, kteří se rozhodli přispět ke zvýšení prestiže svého oboru. Asociaci učitelů občanské výchovy a společenských věd jsme založili především proto, že nechceme být nadále pasivními diváky častých a ne vždy koncepčních změn, které se v našem oboru dějí.

Adresa

Asociace učitelů občanské výchovy a společenských věd
Gymnázium Sázavská
Sázavská 830/5
120 00 Praha 2

Archivováno
Národní knihovnou České Republiky