Učitel naživo

Nadace Depositum Bonum přichází s unikátním projektem Učitel naživo: Pojď s námi rozjet unikátní výcvik pro budoucí učitele!

Učitel naživo je studium postavené na intenzivní pedagogické praxi na vybraných pražských školách, kde se pracuje inovativními metodami. Praxe jde ruku v ruce s výcvikem vedeným špičkovými českými kapacitami v oblasti vzdělávání. Tvůrci programu dennodenně konzultují metody a strategii s odborníky v ČR i zahraničí, zároveň Ti však nabízí příležitost účastnit se přípravy celého programu s nimi a podílet se na jeho směřování.

Právě probíhá zápis do pilotního programu na akademický rok 2016/2017.
Program je možné absolvovat se souběžně probíhajícím studiem na jiné VŠ.

Pro zájemce o studium pořádáme 2. nebo 10. 5. v 18:00 setkání v Impact Hubu na Andělu, kde zodpovíme všechny otázky, doladíme podmínky a kde je možné se rovnou přihlásit do programu (registrace nutná).

Více informací a registrace na: www.ucitelnazivo.cz


O nás

Jsme učitelé, kteří se rozhodli přispět ke zvýšení prestiže svého oboru. Asociaci učitelů občanské výchovy a společenských věd jsme založili především proto, že nechceme být nadále pasivními diváky častých a ne vždy koncepčních změn, které se v našem oboru dějí.

Adresa

Asociace učitelů občanské výchovy a společenských věd
Gymnázium Sázavská
Sázavská 830/5
120 00 Praha 2

Archivováno
Národní knihovnou České Republiky