Učitelem naživo

Učitel naživo je jednoletý nebo dvouletý výcvik pro budoucí učitele (tzv. pedagogické minimum) v rozsahu 750 hodin. Otevíráme již čtvrtý, plně akreditovaný ročník výcviku.

V organizaci Učitelem naživo vznikl unikátní akreditovaný výcvik pro budoucí učitele, na jehož akreditaci ve formě magisterského programu nyní pracujeme ve spolupráci s Univerzitou Pardubice, vyvíjíme podporu pro ředitele a máme ambici být jedním ze spoluhybatelů systémové změny v českém vzdělávání.

Nechali jsme si vypracovat průzkum STEM, ze kterého vyplynulo, že lidí, kteří o učitelství uvažují, je vlastně docela hodně. Program proto cílí na absolventy vysokých škol, kteří chtějí učit děti na druhém stupni základní školy nebo na střední škole, získali titul Mgr./Ing. (i nepedagogického směru), mají zájem vyučovat předmět(y) podle své odbornosti, ale chybí jim potřebné učitelské zkušenosti a pedagogické vzdělání.

Momentálně otevíráme přihlášování do nového ročníku učitelského výcviku. Přihlášku je možné vyplnit do 28. 2. 2019 ZDE.

Více informaci naleznete na webu www.ucitelnazivo.cz.


Lenka Štěpánová
Učit má smysl. Naživo.

Učitel naživo / Teach Live
www.ucitelnazivo.cz/
Olbrachtova 1929/62
140 00 Praha 4
Tel.: +420 724 958 784


O nás

Jsme učitelé, kteří se rozhodli přispět ke zvýšení prestiže svého oboru. Asociaci učitelů občanské výchovy a společenských věd jsme založili především proto, že nechceme být nadále pasivními diváky častých a ne vždy koncepčních změn, které se v našem oboru dějí.

Adresa

Asociace učitelů občanské výchovy a společenských věd
Gymnázium Sázavská
Sázavská 830/5
120 00 Praha 2

Archivováno
Národní knihovnou České Republiky