Ukliďme svět, ukliďme Česko!

Ukliďme Česko!

O celorepublikové dobrovolnické akci Ukliďme svět, ukliďme Česko jste už možná slyšeli, vloni se zapojilo na 450 škol a téměř 100 tisíc lidí po celé ČR. V letošním roce bychom rádi i Vás a Vaše studenty přizvali k zapojení. Věříme, že jsme došli k modelu jednoduché, efektivní a praktické výuky (nejen) o odpadech, který se dá univerzálně zapojit do studijního plánu EVVO na každé škole a ten vám nyní rádi nabízíme. Letošní jarní kolo se odehrává kolem 7. dubna - termín si ovšem můžete zvolit dle vlastních možností, podzimní pak 15. září.

Jste pro nás na prvním místě!
Bezpečnost studentů na prvním místě. Sehnat pracovní rukavice a pevné pytle pro celou třídu nebo rovnou školu, není jen tak. Účast školních kolektivů na úklidech považujeme za zásadní, proto jim dáváme prioritu mezi příjemci úklidových pomůcek. Jako první budou směřovat právě k Vám a Vašim žákům.

Vyhlašujeme soutěž. Hrajte s námi!
Pro školní kolektivy právě vyhlašujeme kreativní soutěž, ve které můžete vyhrát celodenní výlet na přírodovědně zajímavé lokality nebo další zajímavé ceny. Úkolem Vašich žáků bude vytvořit komix na motivy Vašeho proběhlého úklidu ve formátu A1 a poslat nám jeho kvalitní fotografii. Vítěze vybere odborná porota a komix vyvěsíme na našich stránkách. Veškeré informace o soutěži naleznete ZDE.

Pokud se rozhodnete do akce na jaře jít, poprosíme o základní registraci co nejdříve, ať s Vámi můžeme při rozdělování pomůcek počítat (stát se organizátorem).
Těšíme se na vaše přihlášené úklidy a na soutěžní příspěvky.
Tým Ukliďme Česko


Ukliďme svět, ukliďme Česko!
E-mail: kristyna@uklidmecesko.cz
Mobil: +420 775 222 481

Facebook: http://www.facebook.com/UklidmeCesko
Twitter: http://twitter.com/UklidmeCesko
Web: http://www.uklidmecesko.cz

   
Aktuality

O nás

Jsme učitelé, kteří se rozhodli přispět ke zvýšení prestiže svého oboru. Asociaci učitelů občanské výchovy a společenských věd jsme založili především proto, že nechceme být nadále pasivními diváky častých a ne vždy koncepčních změn, které se v našem oboru dějí.

Adresa

Asociace učitelů občanské výchovy a společenských věd
Gymnázium Sázavská
Sázavská 830/5
120 00 Praha 2

Archivováno
Národní knihovnou České Republiky