Vítejte na webových stránkách občankářů

Vážené kolegyně, vážení kolegové, studentky, studenti, milí přátelé Asociace,

právě rozjíždíme nový web, který je určen především učitelkám a učitelům občanské výchovy a základů společenských věd.

Web si klade několik cílů. Předně má jít o hlavní komunikační nástroj Asociace, jehož prostředictvím chceme informovat veřejnost o tom, co zajímavého se děje na poli společenských věd. Dále má být pomocníkem pro konkrétní metodické náměty do učitelské praxe. V neposlední řadě by měl fungovat jako jakýsi rozcestník na spřízněné a spřátelené weby a poskytovat použitelné nápady.

Abychom lépe porozuměli potřebám uživatelů, rozhodli jsme se podmínit obsah webu registrací na stránkách občankářů. Po zaregistrování tak budete mít zdarma přístup ke všem edukačním materiálům v přílohách. Členové Asociace budou mít navíc přístup k materiálům Asociace.

Na tomto místě bych Vás rád vyzval, abyste s námi sdíleli Vaše zajímavé nápady, náměty a metodiky. Velmi rádi je zveřejníme.

S pozdravy

Marcel Mahdal
šéfredaktor redakce www.obcankari.cz

 


O nás

Jsme učitelé, kteří se rozhodli přispět ke zvýšení prestiže svého oboru. Asociaci učitelů občanské výchovy a společenských věd jsme založili především proto, že nechceme být nadále pasivními diváky častých a ne vždy koncepčních změn, které se v našem oboru dějí.

Adresa

Asociace učitelů občanské výchovy a společenských věd
Gymnázium Sázavská
Sázavská 830/5
120 00 Praha 2

Archivováno
Národní knihovnou České Republiky