Interaktivní dílna pro pedagogy - divadlo v sociálním kontextu

Archa školám

Důrazem na rozvoj kritického myšlení, aktivního občanství a umění otevřené a kultivované debaty je projekt Archa.školám, partner všech aktivních učitelů společenských věd, multikulturní výchovy, historie a dalších předmětů, které tvoří součást vzdělávacích osnov základních a středních škol. Staňte se součástí jeho interaktivních dílen pro pedagogy!

Tvůrci inscenací dokumentárního divadla Jana Svobodová Philipp Schenker, Jan Burian, Jaroslav Hrdlička provedou pedagogy podobnou zkušeností, kterou zažívají v rámci dílen v Divadle Archa jejich studenti. Účastnící dílny si v praxi vyzkouší hudební, výtvarné a dramatické postupy dokumentárního divadla.

Základní osu dílny bude tvořit společensky aktuální téma. Závěr dílny bude sloužit k diskuzi na téma: propojení postupů dokumentárního divadla a výukového programu vybraných předmětů základních a středních škol. Dílna je určena všem pedagogům s odvahou objevovat nové kreativní postupy.

Termín: 21.10. 2017, 10 - 13 hodin, Divadlo Archa, Na Poříčí 26, Praha 1

Účastnický poplatek: 300Kč
Kapacita: max. 25 pedagogů

Kontakt:
Táňa Švehlová
Archa.školám
T: 734 445 137
E: tana.svehlova@divadloarcha.cz

PřílohaVelikost
Soubor Pozvánka222.66 KB
   
Aktuality

O nás

Jsme učitelé, kteří se rozhodli přispět ke zvýšení prestiže svého oboru. Asociaci učitelů občanské výchovy a společenských věd jsme založili především proto, že nechceme být nadále pasivními diváky častých a ne vždy koncepčních změn, které se v našem oboru dějí.

Adresa

Asociace učitelů občanské výchovy a společenských věd
Gymnázium Sázavská
Sázavská 830/5
120 00 Praha 2

Archivováno
Národní knihovnou České Republiky