Můžeš podnikat!

Můžeš podnikat

MŮŽEŠ PODNIKAT je nezávislý program pro studenty středních škol.
Cílem programu je inspirovat studenty k podnikavosti. Věříme, že každý člověk je jedinečný a může v životě využít svůj potenciál a uspět. Stačí si to jen uvědomit a najít ten správný směr. Studenty motivujeme k podnikavosti a inspirujeme je svými podnikatelskými příběhy. Naším cílem je dodat mladým lidem odvahu a podpořit je na jejich cestě k samostatnosti a nezávislosti.

Pro koho jsou semináře určeny?
Semináře, které vedou zajímaví podnikatelé/dobrovolníci, jsou pro studenty druhých až čtvrtých ročníků SŠ a studenty VOŠ, mladé lidi, kteří stojí na prahu dospělosti a rozhodují se, kterým směrem se vydat. Jeden seminář je určen pro dvě až tři třídy, počet studentů by neměl přesáhnout 70 osob. Spolupracujeme se zajímavými podnikateli téměř ve všech regionech a semináře realizujeme na všech typech středních škol.

Proč si objednat náš seminář?
Semináře propojují studium s praxí. Seminář v rozsahu 90 minut vedou dva podnikatelé, kteří studentům vypráví své podnikatelské příběhy a zkušenosti z podnikání. Součástí každého semináře je diskuze. Semináře podporují rozhled, orientaci na trhu práce a přináší inspiraci. Učitelé dostanou po semináři zpětnou vazbu studentů a mohou ve výuce na seminář navázat. Semináře realizujeme na školách zdarma.
Další informace najdete na http://muzespodnikat.cz/


O nás

Jsme učitelé, kteří se rozhodli přispět ke zvýšení prestiže svého oboru. Asociaci učitelů občanské výchovy a společenských věd jsme založili především proto, že nechceme být nadále pasivními diváky častých a ne vždy koncepčních změn, které se v našem oboru dějí.

Adresa

Asociace učitelů občanské výchovy a společenských věd
Gymnázium Sázavská
Sázavská 830/5
120 00 Praha 2

Archivováno
Národní knihovnou České Republiky