Právě byl vydán druhý díl knihy „Slavné dny“

Při příležitosti vydání druhého dílu knihy „Slavné dny“ s podtitulem „50+2 nových příběhů, které psaly historii“, bychom vám rádi představili skupinu pedagogů z Občankáři.cz a Moderní dějiny.cz. Jedná se o tým, který vytvořil kvalitní pedagogickou přípravu k mnoha tématům z více než 250 dílů stejnojmenného seriálu.

Výsledkem jejich snahy jsou metodiky a pracovní listy, které poslouží základním i středním školám. Najdete je na stránkách slavne-dny.cz. Témata, u kterých je příprava k dispozici, jsme označili ikonkou v pravém horním rohu titulní fotografie. Nejčastěji se jedná o témata z obou knih. Texty jsou zde rozšířené, a navíc doplněné několika stovkami fotografií, které popisované události a jejich pozadí lépe přiblíží.

Pokud byste knihu chtěli využít pro pedagogické účely, můžete si ji za zvýhodněných podmínek objednat na slavne-dny.cz. Při platbě je třeba uvést slevový kód, který naleznete v dokumentu Pdf v příloze článku. Přílohu si mohou stáhnout všichni registrovaní čtenáři.

Vydavatelem je přímo společnost Seznam.cz a publikaci není možné koupit v běžných obchodech.

S přáním mnoha úspěchů při výuce i v osobním životě
Autorský tým pořadu a knihy Slavné dny

PřílohaVelikost
PDF icon newsletter_slavne_dny_.pdf754.82 KB
   
Asociace

O nás

Jsme učitelé, kteří se rozhodli přispět ke zvýšení prestiže svého oboru. Asociaci učitelů občanské výchovy a společenských věd jsme založili především proto, že nechceme být nadále pasivními diváky častých a ne vždy koncepčních změn, které se v našem oboru dějí.

Adresa

Asociace učitelů občanské výchovy a společenských věd
Gymnázium Sázavská
Sázavská 830/5
120 00 Praha 2

Archivováno
Národní knihovnou České Republiky