Street Law kurzy pro učitele

Už jste si pročetli nabídku Street Law kurzů pro učitele?

Vážené učitelky, vážení učitelé,

před časem jsme vás oslovili s možností přihlásit se na některý z našich Street Law kurzů pro učitele, které jsme pro Vás na Právnické fakultě UK připravili. (Nabízíme kurz práva soukromého, kurz práva veřejného a kurz didaktiky práva; více o kurzech naleznete na stránkách http://streetlaw.eu/kurzy-pro-ucitele/).

Velmi nás těší zájem těch, kteří se na kurzy již přihlásili. Ostatním z Vás bychom se touto zprávou chtěli připomenout a říci, že máme stále ještě několik volných míst, a tedy že na kurzy je stále možné se přihlašovat. Přihlášku naleznete na adrese http://goo.gl/forms/ezmjV6d9ke.  (Kurz soukromého práva proběhne 15. 1. 2016; Kurz veřejného práva 22. 1. 2016; Kurz didaktiky práva 5. 2. 2016. Semináře jsou akreditovány Ministerstvem školství,  mládeže a tělovýchovy, a to rozhodnutím č.j. MSMT 23274/2014-1.)

V případě jakýchkoli dotazů nám neváhejte napsat na kurzy@streetlaw.eu či na friedel@prf.cuni.cz

Těšíme se na viděnou!

Za celý Street Law tým

JUDr. Michal Urban


O nás

Jsme učitelé, kteří se rozhodli přispět ke zvýšení prestiže svého oboru. Asociaci učitelů občanské výchovy a společenských věd jsme založili především proto, že nechceme být nadále pasivními diváky častých a ne vždy koncepčních změn, které se v našem oboru dějí.

Adresa

Asociace učitelů občanské výchovy a společenských věd
Gymnázium Sázavská
Sázavská 830/5
120 00 Praha 2

Archivováno
Národní knihovnou České Republiky