14. ročník středoškolské soutěže Aliante

Studenti se do soutěže mohou přihlašovat až do 9. dubna 2015 a po zodpovězení dvou vědomostních kol se vybrané dvojice studentů dostanou do mezinárodního finále v Litvě. Na ty nejlepší pak čeká exkurze do Gruzie za poznáním jejích kulturních i přírodních krás a vojenských zařízení.

Unikátní projekt Aliante je opět zde s novou porcí zábavy, dobrodružství a výzev! Aliante je mezinárodní soutěž pro studenty středních škol, jejímž záměrem je motivovat studenty k zájmu o mezinárodní vztahy a bezpečnostní politiku a pochopení NATO (Severoatlantické aliance). Aliante je skutečně jedinečné svou koncepcí a rozsahem, v mezinárodním rozměru nemá konkurenci. Účastnit se Aliante znamená naučit se nové věci, podívat se do nových míst a poznat nové lidi. K úspěchu je potřeba tvrdé práce, ještě více učení a maximální spolupráce. Odměnou nejsou jen nové znalosti, ale také přátelé a nezapomenutelné vzpomínky. Zúčastněte se Aliante!

Více o soutěži najdete ZDE

Soutěž můžete sledovat i na facebooku ZDE

Obrázky: 

O nás

Jsme učitelé, kteří se rozhodli přispět ke zvýšení prestiže svého oboru. Asociaci učitelů občanské výchovy a společenských věd jsme založili především proto, že nechceme být nadále pasivními diváky častých a ne vždy koncepčních změn, které se v našem oboru dějí.

Adresa

Asociace učitelů občanské výchovy a společenských věd
Gymnázium Sázavská
Sázavská 830/5
120 00 Praha 2

Archivováno
Národní knihovnou České Republiky