Interaktivní vzdělávací programy o Evropské unii

Evropský dům

Opravdu je EU zbytečná a neřeší skutečné problémy? Co to vlastně znamená, když se dočteme, že nám "Brusel" něco zakazuje a nařizuje? Skutečně je EU nedemokratická?
Navštivte spolu se studenty interaktivní vzdělávací program o EU nabízený v Evropském domě v Praze a dozvěte se více.

Nabídku a popis celoročních výukových akcí s tematikou Evropské unie pro žáky/studenty v Evropském domě v Praze s možností okamžité registrace naleznete ZDE. Navštivte se třídou Evropský dům v rámci školního výletu či exkurze, svým studentům tím dáte víc než pouhé znalosti faktů o Evropské unii. Představíte jim originální nástroj, díky němuž budou vždy u zdroje aktuálních informací týkajících se příležitostí ke studiu, stážím i práci v EU.

Všechny nabízené akce jsou ZDARMA!!

Více informací o konkrétních výukových programech i řadu dalších výukových materiálů o Evropské unii naleznete na webu Evropského domu Evropská unie hrou.

YouTube video: 
EU je prý k ničemu
EU je prý k ničemu

O nás

Jsme učitelé, kteří se rozhodli přispět ke zvýšení prestiže svého oboru. Asociaci učitelů občanské výchovy a společenských věd jsme založili především proto, že nechceme být nadále pasivními diváky častých a ne vždy koncepčních změn, které se v našem oboru dějí.

Adresa

Asociace učitelů občanské výchovy a společenských věd
Gymnázium Sázavská
Sázavská 830/5
120 00 Praha 2

Archivováno
Národní knihovnou České Republiky