Nabídka Filosofického ústavu AV ČR

Filosofický ústav AV ČR v rámci popularizace vědy připravuje aktivity, které by střední školy mohly využít u předmětů jako je dějepis, občanská výchova, humanitní studia, základy společenských věd apod.

Cílem je mj. podpořit počet zájemců o studium filosofie a příbuzných oborů, odpovídajícím vědeckému záběru FLÚ (filosofie, historie, sociální vědy, klasická studia), na vysokých školách. Možnost spolupráce tkví především v realizaci přednášek vědeckých pracovníků na SŠ (i on-line formou), posuzování seminárních prací apod.; některé aktivity jsou určeny přímo pro středoškolské pedagogy (workshopy k vědecké gramotnosti atd.).

Nabídka je k dispozici na webových stránkách: http://www.flu.cas.cz/cz/pro-verejnost/pro-skoly. Všechny přednášky jsou zdarma a je samozřejmě možné se domlouvat i na akcích tzv. „na míru".

V příloze naleznete nabídku přednášek s anotacemi, informace o dalších akcích a hlavně KONTAKTNÍ OSOBU.

PřílohaVelikost
PDF icon 2021_06_24_spoluprace_ss_flu.pdf370.47 KB
   
Aktuality

O nás

Jsme učitelé, kteří se rozhodli přispět ke zvýšení prestiže svého oboru. Asociaci učitelů občanské výchovy a společenských věd jsme založili především proto, že nechceme být nadále pasivními diváky častých a ne vždy koncepčních změn, které se v našem oboru dějí.

Adresa

Asociace učitelů občanské výchovy a společenských věd
Gymnázium Sázavská
Sázavská 830/5
120 00 Praha 2

Archivováno
Národní knihovnou České Republiky