Program POMÁHEJ podpoří dobročinné aktivity dětí a mládeže

via_bona

Znáte ve svém okolí někoho, kdo potřebuje pomoc? Máte zajímavý nápad, jak získat peníze pro dobrou věc? Jste skupina dětí nebo mladých lidí do 26 let? Přihlaste se do programu Pomáhej, rádi vás podpoříme!


Nadace VIA a ČSOB vyhlásily 3. ročník programu Pomáhej zaměřeného na rozvoj filantropických aktivit dětí a mládeže. Cílem programu je podpořit benefiční akce pořádané skupinami dětí a mladých lidí, kteří vybírají finanční prostředky pro dobrou věc.
Do programu se mohou přihlásit žáci, studenti, školní kolektivy i neformální skupiny dětí a mládeže společně s dospělým garantem, kteří v nadcházejícím školním roce uspořádají benefiční akci ve prospěch konkrétní osoby či organizace, kterou si sami předem zvolí.
Až 15 skupin obdrží příspěvek 2 500 korun na realizaci benefiční akce a zdvojnásobení vybraných darů do výše 15 000 korun. Na projekty, které získají částku 30 000 korun a více, čeká další finanční bonus. Celkem je k rozdělení připraveno až 310 000 korun.
Více informací o programu včetně znění výzvy a přihlášky najdete na www.nadacevia.cz/pomahej.
Uzávěrka příjmu přihlášek je ve středu 7. října 2015.
Zájemci o účast v programu se aktuálně mohou hlásit na informační a konzultační seminář, který se uskuteční 18. září v Praze, a to přes tento formulář.

PřílohaVelikost
PDF icon tz_pomahej_2015_vyhlaseni.pdf532.1 KB

O nás

Jsme učitelé, kteří se rozhodli přispět ke zvýšení prestiže svého oboru. Asociaci učitelů občanské výchovy a společenských věd jsme založili především proto, že nechceme být nadále pasivními diváky častých a ne vždy koncepčních změn, které se v našem oboru dějí.

Adresa

Asociace učitelů občanské výchovy a společenských věd
Gymnázium Sázavská
Sázavská 830/5
120 00 Praha 2

Archivováno
Národní knihovnou České Republiky