Současná Afrika: Tradice a modernita

Současná Afrika

Zveme Vás na sérii přednášek Současná Afrika: Tradice a modernita, kterou připravila Masarykova demokratická akademie ve spolupráci s předními českými afrikanistkami. Afrika hraje v současném světě mnohem větší roli, než jakou jí v České republice věnujeme pozornost. Snahou tak bylo sestavit kvalitní vzdělávací kurz, který by pomohl jeho návštěvníkům lépe poznat kulturu, historii a další aspekty současné Afriky.

Celý program přednášek naleznete v letáku níže nebo také na stránkách kurzu www.kurzafrika.cz. První přednáška se bude konat v sobotu 30. března od 9.30 do 13.00 v centru Prahy v prostorách budovy SMOSKu, sál č. 254 (Senovážné nám. 23). Tamtéž se budou přednášky konat ve stejný čas každou sobotu kromě Velikonoc až do 1. června 2019.

Cena celého kurzu je 900 Kč. V případě absolvování celého kurzu bude vám bude udělen certifikát. Pokud by vás zaujaly jen jednotlivé přednášky, je samozřejmě možné navštívit pouze ty. Cena samostatné přednášky pak je 200 Kč.
Registrovat se na kurz (nebo jednotlivé přednášky) je možné pod tímto odkazem: http://bit.ly/SoucasnaAfrika_registrace

 

Daniel Ort

Masarykova demokratická akademie
Hybernská 7, 110 00 Praha, CZ
www.masarykovaakademie.cz
+420 602 772 851, +420 224 223 757

PřílohaVelikost
PDF icon Program98.4 KB

O nás

Jsme učitelé, kteří se rozhodli přispět ke zvýšení prestiže svého oboru. Asociaci učitelů občanské výchovy a společenských věd jsme založili především proto, že nechceme být nadále pasivními diváky častých a ne vždy koncepčních změn, které se v našem oboru dějí.

Adresa

Asociace učitelů občanské výchovy a společenských věd
Gymnázium Sázavská
Sázavská 830/5
120 00 Praha 2

Archivováno
Národní knihovnou České Republiky