Četli jste již nový newsletter asociace?

Vážené kolegyně, vážení kolegové,
máme za sebou první měsíc nového školního roku, na jehož konci bychom si přáli, abyste vnímali Asociaci jako svoji instituci, která Vám poskytuje důležité informace a hájí naše společné zájmy. Budeme samozřejmě rádi, když Vám k tomu budeme vytvářet vhodnou platformu a když se na nás a naše krajské koordinátory budete obracet s podněty a připomínkami.

Po spuštění webových stránek, o kterých se postupně dočtete více, počítáme s tím, že Vás budeme o dění v Asociaci pravidelně informovat formou Newsletteru – krátkého shrnutí toho nejdůležitějšího, co se podařilo a co se připravuje. Nebudou chybět ani novinky z oboru a různé webové odkazy, které by Vás neměly minout. První takový pokus máte právě před sebou – věřím, že v něm najdete všechny podstatné informace.

Těšíme se na budoucí spolupráci
PhDr. Michal Řezáč, předseda Asociace

PřílohaVelikost
PDF icon newsletter_obcankari_1.pdf72.55 KB

O nás

Jsme učitelé, kteří se rozhodli přispět ke zvýšení prestiže svého oboru. Asociaci učitelů občanské výchovy a společenských věd jsme založili především proto, že nechceme být nadále pasivními diváky častých a ne vždy koncepčních změn, které se v našem oboru dějí.

Adresa

Asociace učitelů občanské výchovy a společenských věd
Gymnázium Sázavská
Sázavská 830/5
120 00 Praha 2

Archivováno
Národní knihovnou České Republiky