Navrhni projekt

Navrhni projekt

Zkuste se rozhlédnout kolem sebe, v místě, kde žijete, nebo studujete. Myslíte, že by některé věci bylo možné dělat jinak a lépe? Pomoci Vám mohou fondy Evropské unie.

Již pátý ročník soutěže Navrhni projekt startuje 1. 9. 2016. Soutěž pořádá Ministerstvo pro místní rozvoj a je určena pro studenty středních škol a jejich pedagogy.

Eurocentra připraviia pro Vás a Vaše studenty soutěž, kde si především studenti mohou společně v týmu připravit skutečný PROJEKT Z EVROPSKÝCH PENĚZ.
Pracovat v týmu, najít uchopitelný cíl a pátrat po správné dotační příležitosti. Zkušenosti, které se v životě určitě neztratí!

Nejlepší týmy včetně učitelů mohou pak vyhrát hodnotné ceny (ultrabooky, tablety, chytré telefony a další). Navrhujte a vyhrajte!

Soutěž NAVRHNI PROJEKT běží od 1. září a projekty je možné poslat emailem do 20. listopadu 2016. Ti nejlepší změří síly v prosinci v regionálních kolech před skutečnými hodnotiteli. Studenti si zkusí „ naostro“ prezentaci svých projektů, vyslechnou si rady a doporučení a tři nejlepší se mohou těšit na lednové celorepublikové finálové kolo.

Nebojte, nebudete v tom sami. Jsme tu my, koordinátoři z Eurocenter, kteří pomůžou, poradí, vysvětlí a konzultují s Vámi. Přijedeme za Vámi, vyburcujeme soutěžního ducha, předáme pár cenných rad a není problém si popovídat na téma Evropská unie a fondy.

Pište na veronika.tesarova@mmr.cz pro konzultaci soutěžního projektu nebo se jen sejdeme a popovídáme si se studenty na téma Evropská unie a fondy.

Jsme i na FB: https://www.facebook.com/EurocentrumOstrava

Něco málo o minulých čtyřech ročnících naleznete na: www.navrhniprojekt.cz

Těší se na Vás

Mgr. Veronika Tesařová

Koordinátorka informačních aktivit o ESI fondech v Eurocentru Ostrava

Oddělení publicity EU/ Ministerstvo pro místní rozvoj

 

Eurocentrum Ostrava

Sokolská třída 28

702 00 Ostrava

mobil: + 420 734 439 861

e-mail: veronika.tesarova@mmr.cz

www.eurocentra.cz

www.dotaceEU.cz


O nás

Jsme učitelé, kteří se rozhodli přispět ke zvýšení prestiže svého oboru. Asociaci učitelů občanské výchovy a společenských věd jsme založili především proto, že nechceme být nadále pasivními diváky častých a ne vždy koncepčních změn, které se v našem oboru dějí.

Adresa

Asociace učitelů občanské výchovy a společenských věd
Gymnázium Sázavská
Sázavská 830/5
120 00 Praha 2

Archivováno
Národní knihovnou České Republiky