Street Law aneb Zažít právo jinak

Zdravíme vás všechny,

společně s jarem, které nezadržitelně přichází, posíláme i nabídku zbrusu nových seminářů, které pro vás Street Law tým přichystal. Při jejich plánování jsme vycházeli ze znalosti toho, co často ve školách chybí. Protože víme, jak důležité je učit v prostředí, kde máte na svoji náročnou práci dobré podmínky, zařadili jsme tři semináře věnované školskému právu a pracovněprávním podmínkám ve školství. Další semináře se týkají nesnadných, ale pro výuku důležitých témat – exekucí, oddlužení, autorskému a spotřebitelskému právu a Evropské unii.

Informace o seminářích i jejich termínech najdete na adrese: http://streetlaw.eu/nove-jarni-seminare/.

Přihlásit se na semináře můžete skrz tento odkaz. Semináře jsou otevřeny i vašim kolegyním a kolegům a budeme vděční za přeposlání.

Semináře jsou zdarma.

Pokud vyplníte přihlášku, počítejte prosím s tím, že jste závazně přihlášení. My s vámi počítat budeme a napíšeme vám až týden před konáním semináře mail, ve kterém vám oznámíme místnost, ve které seminář proběhne.


S přáním krásného jara se na viděnou těší

Michal Urban a celý projektový tým

JUDr. Mgr. Michal Urban, Ph.D.
Centrum právních dovedností
Univerzita Karlova, Právnická fakulta
Náměstí Curieových 901/7
116 40 Praha 1

 


O nás

Jsme učitelé, kteří se rozhodli přispět ke zvýšení prestiže svého oboru. Asociaci učitelů občanské výchovy a společenských věd jsme založili především proto, že nechceme být nadále pasivními diváky častých a ne vždy koncepčních změn, které se v našem oboru dějí.

Adresa

Asociace učitelů občanské výchovy a společenských věd
Gymnázium Sázavská
Sázavská 830/5
120 00 Praha 2

Archivováno
Národní knihovnou České Republiky