Nabídka streamovaných prohlídek Poslanecké sněmovny

Výbor asociace si dovoluje sdílet následující nabídku Oddělení komunikace a vzdělávání Kanceláře Poslanecké sněmovny.

Vážení Občankáři,

Oddělení komunikace a vzdělávání Kanceláře Poslanecké sněmovny si Vás dovoluje informovat o nabídce streamovaných prohlídek Poslanecké sněmovny, které připravujeme pedagogům na míru podle jejich přání. Protože protiepidemická opatření Poslanecké sněmovny nám v současné době neumožňují přivítat zájemce o prohlídku osobně v prostorách Sněmovny, nabízíme pedagogům alespoň elektronickou verzi. Věříme, že by možnost virtuálních prohlídek mohla zaujmout Vaše uživatele.

Prohlídka je vždy živě přenášena na server YouTube na našem kanálu Sněmovna pro vzdělání, je plně interaktivní a diváci mohou komunikovat přímo s průvodcem. Obsahově nabízíme spektrum témat od stručné historie Poslanecké sněmovny přes legislativní proces po jednací procedury. Délka prohlídky může být od 20 do 60 minut podle možností a zájmu pedagoga.

Streamovanou prohlídku si pedagogové mohou objednat prostřednictvím Infocentra Poslanecké sněmovny na telefonním čísle 257 174 117 nebo emailem na okv@psp.cz. Domluvíme s nimi prohlídku přesně podle jejich požadavků, abychom zajistili studentům co nejzajímavější zážitek.

Další informační materiály či vzdělávací videa jsou pedagogům k dispozici na na našem YouTube kanálu Sněmovna pro vzdělání (https://www.youtube.com/channel/UC6tmhQabhEHj02WXX8BuJ_w) a na webových stránkách naší platformy (http://bit.ly/snemovnaprovzdelani).


Se srdečným pozdravem

Tým Informačního střediska Poslanecké sněmovny


O nás

Jsme učitelé, kteří se rozhodli přispět ke zvýšení prestiže svého oboru. Asociaci učitelů občanské výchovy a společenských věd jsme založili především proto, že nechceme být nadále pasivními diváky častých a ne vždy koncepčních změn, které se v našem oboru dějí.

Adresa

Asociace učitelů občanské výchovy a společenských věd
Gymnázium Sázavská
Sázavská 830/5
120 00 Praha 2

Archivováno
Národní knihovnou České Republiky